НАЙПОШИРЕНІШІ ПИТАННЯ

В який період проводиться Акція?

Акція проводиться у період з «00» годин «00» хвилин 11 січня 2021 року до «23» годин «59» хвилин 07 березня 2021 року включно. Останній день реєстрації – 07 березня 2021 року.

Яка продукція бере участь в Акції?

В Акції бере участь продукція з написом «Акція» та містить в собі Акційний код, що була придбана протягом періоду проведення Акції:

- Печиво пісочне TWIX® з карамеллю, вкрите молочним шоколадом. Маса нетто: 50 g(г) (2 x 25 g(г)е)

- Печиво пісочне TWIX® Xtra з карамеллю, вкрите молочним шоколадом. Маса нетто: 75 g(г) (2 х 37,5 g(г)е)

ВАЖЛИВО! Зберігайте оригінал Акційної упаковки з унікальним акційним кодом до завершення Акції.

Де проводиться Акція?

Акція проводиться на всій території України, підконтрольній українській владі, за винятком тимчасово окупованих територій (у межах, визначених чинним законодавством України)

Хто може приймати участь в акції?

Учасниками Акції можуть стати дієздатні громадяни України, яким на момент початку Акції («11» січня 2021 року) виповнилося 14 років, які постійно проживають на території України, протягом Строку проведення Акції, придбали Акційну продукцію, коректно виконують дії, передбачені п.3. Офіційних Правил, та які в період проведення Акції виконали всі правила та умови цієї Акції, викладені в даних Офіційних правилах.

Неповнолітні особи віком від 14 до 18 років мають право брати участь в Акції тільки за згоди своїх батьків (усиновлювачів) або піклувальників, відповідно до чинного законодавства України.

Як я можу взяти участь в акції?

Для участі в Акції необхідно протягом періоду проведення Акції придбати щонайменше одну Акційну продукцію (п. 1.6. Офіційних Правил) із позначкою «Акція», знайти на внутрішній стороні (всередині) упаковки Акційний код та зареєструвати його на офіційному сайті (twix.ua або promo.twix.ua), або надіславши SMS з акційним кодом (кодами - у окремих SMS-повідомленнях) на короткий номер 5585. ВАЖЛИВО! Зберігайте оригінал Акційної упаковки з унікальним акційним кодом до завершення Акції.

Як зареєструвати код на сайті?

Зареєструватись в акції можна, натиснувши на кнопку «Зареєструвати код» на головній сторінці сайту twix.ua або promo.twix.ua і заповнивши всі необхідні поля в реєстраційній формі.

Не виходить зареєструватись на сайті, чому?

Перевірте, що ви заповнили всі поля форми для реєстрації. Спробуйте почистити кеш (Ctrl + R) і оновити сторінку. У випадку, якщо все ж таки не вдається здійснити реєстрацію, спробуйте також реєстрацію надіславши SMS-повідомлення з акційним кодом 5585. В разі виникнення питань телефонуйте за номером гарячої лінії: 0 800 30 10 35 (дзвінки в межах України безкоштовні).

Чи існують обмеження щодо кількості реєстрацій?

Так, протягом періоду проведення Акції встановлено щоденний ліміт – не більше 10 реєстрацій на добу за допомогою одного мобільного номеру та/або однієї ip-адреси. Наступної доби можна знову здійснювати реєстрації. Окрім того, за весь період проведення Акції учасник може здійснити не більше 120 реєстрацій за допомогою одного мобільного номеру та/або однієї ip-адреси.

Які подарунки я можу отримати?

Фонд Заохочень Акції складається з:

Гарантованих Заохочень Акції: поповнення мобільного рахунку переможця на суму 10 (десять) гривень.

Щоденних Заохочень Акції: кавомашина ТМ «PHILIPS» модель: Series 1200 EP1224/00.

Як я можу отримати гарантоване заохочення Акції?

Право на отримання Гарантованого Заохочення Акції отримує перший Учасник Акції, що відправить 1 (один) коректний Код в кожні 5 (п’ять) хвилини кожної поточної доби, строку проведення Акції в часовий період з 10:00:00 по 21:59:59 включно.

Вперше визначення Учасника, що набуває право на отримання Гарантованого Заохочення Акції відбудеться 11 січня 2021 року з 10:00:00. Останнє визначення Учасника, що набуває право на отримання Гарантованого Заохочення Акції відбудеться 07 березня 2021 року о 21:59: 59.

Учасник Акції за допомогою одного номеру мобільного телефону, або однієї ip-адреси може отримати лише 5 (п’ять) Гарантованих Заохочення за весь період Акції.

Як я можу отримати щоденне заохочення Акції?

Для участі у Розіграші Щоденного Заохочення Учасник повинен здійснити щонайменше 1 (одну) і більше коректних реєстрацій в один Акційний день, що передує дню проведення Щоденного розіграшу. Кожна 1 (одна) належним чином виконана реєстрація з прив’язкою до одного мобільного номеру, надає Учаснику Акції один шанс на перемогу у найближчому розіграші Щоденних Заохочень Акції.

Щоденні розіграші відбувається щодня, у період проведення Акції, о 12:00:00 годині за Київським часом, починаючи з «12» січня 2021 року, за попередній Акційний день та закінчуючи «08» березня 2021 року.

В рамках кожного Щоденного розіграшу визначається 1 (один) Переможець, що здобуває право на отримання Щоденного Заохочення Акції.

Скільки подарунків я можу отримати?

Учасник Акції за допомогою одного номеру мобільного телефону, або однієї ip-адреси може набути право на отримання Гарантованого Заохочення Акції лише 5(п’ять) разів та отримати лише 5 (п’ять) Гарантованих Заохочення за весь період Акції.

Учасник Акції за допомогою одного номеру мобільного телефону/ip-адреси, одного унікального акційного коду, та за допомогою одних унікальних документів, вказаних в п. 5.2.6. цих Правил (Серія, номер паспорту/ID-картки, Ідентифікаційного номера облікової картки платника податків) може набути право на отримання Щоденного Заохочення Акції лише 1 (один) раз та отримати лише 1 (одне) Щоденне Заохочення Акції за весь період проведення Акції.

Чи потрібно зберігати оригінал акційної упаковки?

Для можливості отримання заохочень Акції, Учаснику необхідно зберегти оригінал Акційної упаковки з унікальним Акційним кодом, який був визначений переможним що підтверджує придбання Акційної продукції в період Акції.

Як дізнатися виграв я щось чи ні?

Перевірити наявність виграшу за вашим номером телефону можна на сторінці Переможці.

Я можу отримати виграні подарунки грошима?

Ні, виграні подарунки в грошовому еквіваленті не видаються.

Чи можна пити каву через паличку TWIX?

Так, можна. Такий спосіб розкриває смак кави по-новому, а смак паличок TWIX стає ще смачнішим.

Як правильно пити TWIX/у рекламі побачив як п’ють каву через TWIX?

Просто надкусіть одну із Паличок TWIX, занурте один кінець так, щоб був у каві і сьорбайте. Сподіваємось, вам сподобається.

Лишились питання?

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0 800 30 10 35 (дзвінки в межах України безкоштовні).